Mokyklos šaškių varžybos
Ketvirtadienį kovo 19 dieną, mokykloje vyko šaškių varžybos. Šios varžybos vyksta kiekvienais mokslo metais. Varžybose dalyvavo 10 moksleivių iš įvairių klasių. I – vietą laimėjo šeštos klasės mokinys Nikita Šalkovskij, II – vietą užėmė septintos klasės mokinys Erik Urbonavičius, III – vietos laimetoja tapo dešimtos klasės moksleivė Jovita Urbonavičiūtė. Varžybų nugalėtojai buvo apdovanuoti LEGO rinkiniais.




